Sauser võitis ka Kalevipoja maratoni

Täna Kesk-Eestis peetud Elion Estonian Cup 5.osavõistluse, 3. Kalevipoja Rattamaratoni 69 km põhidistantsi võitis šveitslane Christoph Sauser 2:23.07. Teisena lõpetas Fixus Sport esindaja Kalle Kriit 2:24.53 ja kolmandana ületas finišijoone Allan Oras (Rietumu-Delfin) ajaga 2:26:18. Neljas oli Erki Pütsep, viies Caspar Austa, kuues Henno Puu.

Maratoni parim naine oli rootslane Emmy Thelberg ajaga 2:54.02. Järgnesid Liisi Rist Cosmos Sun võistkonnast ja Kristel Koort (Investment Agency Team). Kõik kolm esindasid N23 vanuseklassi.

U23 vanuseklassi parim oli Silver Schultz (üldarvestuse 7), Naiste üldklassi võitis Mara Leitane (266), M18 Sten Sarv (Gustaf Kopparberg, 9), M40 Raido Kodanipork (Arctic Sport Club 1, 8), M50 Viesturs Kazainis.

Poolmaratoni kolm parimat olid Kristen Kivistik, Josten Vaidem, Alvar Urbas