Saksa-Automaatika jätkab kuldsponsorina

  • Teated
  • 13.01.2016
  • Allan Aulik

Meil on suurim heameel teatada, et meie kuldsponsor Saksa-Automaatika jätkab ProTeami toetamist ka käesoleval aastal ehk juba kuuendat aastat järjest.

Järjepidev koostöö on andnud klubile võimaluse stabiilseks arenguks ning seeläbi suunata oma energia eelkõige põhitegevusele ehk sportlaste arendamisele ning tipptasemel konkurentsi pakkumisele kodumaises kalendris. Lisaks headele tulemustele ja paljudele meistrimedalitele kodustel võistlustel on Saksa-Automaatika iga-aastaselt panustanud ka rahvusvahelises karussellis osalevatele naistele. Tänu sellele panusele on Maaris Meier saanud korraliku ettevalmistuse ning toonud häid tulemusi rahvusvahelistelt võistlustelt ja on olnud XCO Eesti Meistrivistlustel võitmatu juba viimased viis aastat. Käesolevast aastast on erilise tähelepanu alla võetud eelmise aasta grupisõidu ja maastikurattamaratoni Eesti meister Liisa Ehrberg, kelle hooaja suurimaks eesmärgiks on hea sõit Euroopa meistrivõistlustel maastikurattamaratonis.

Saksa Automaatika OÜ on 2009 aastal loodud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille tegevusalaks on tööstus- ja hooneautomaatikasüsteemide valmistamine ja automaatikakomponentide müük ning tootmistehnoloogiliste seadmete hooldusteenus, kaasajastamine ja ümberehitamine. Ettevõtte klientideks on peamiselt tootmis- ning infrastruktuuriettevõtted nii Eestis kui ka väljaspool.
Liisa_EMV_teade_2