Romet Pajur võitis Kodasoo-Ruu matkasõidu

7. novembril toimus Kodasoo-Ruu rattasõit. Väga mõnusa õhkkonnaga võistlus, mida korraldatakse hoopis…(võistluse juhendi esimene lause): Rattasõit toimub eesmärgiga toetada Ruu Küla Heakorra Seltsi. Osavõtutasust 1/3 läheb seltsile kohtukulude katmiseks Ruu metsa säilimise eest toimuvas vaidluses.

Klubi Singel poolt korraldatav võistlus on läinud hinge ka paljudele rattasõpradele, mida kinnitab ka osalejate arv – põhisõidule läks rajale kokku 177 võistlejat, kellest tulemuse said kirja 149 võistlejat. 32 võistlejal jäi kontole kas üks ring või katkestamine. Matkasõidul osales kokku  36 ja lastesõidul 14 rattasõpra.

Põhisõidu kiireimaks osutus Tarmo Neemela (Amps Extreme Sport), kellele järgnesid Erki Kukk (VO2 Specialized) ja Meelis Rebane (A&T Sport Team)

Matkasõidu võitis Romet Pajur (Opel Thule ProTeam)
Foto: Meelis Luiks
Alates 2016a. jätkab Romet treeningutega CFC ridades, kus on tema vanuseid rattasõpru palju. ProKlubi soovib Rometile palju jaksu ja indu treenimisel, ning vähemalt sama häid tulemusi!

TULEMUSED