Rivo Wattbike sarja koondarvestuses teine (vanuseklassi võit)

DSC_5527

Selle hooaja WattBike sari koosnes kokku 5’st. etapist. Esmakordselt toimus Tallinnas sari spordiklubis Arigato. Sari on leidnud omale kindla osalejaskonna, kes on iga aastaselt kohal. Lisaks tuleb aina juurde uusi noori. Wattbike on ideaalne, kui mitte öelda, üks täpsemaid ergomeetrid üldse, kus saab enda võimekuse proovile panna. Kui võistlusarvestus toimub watt/kg kohta, siis mängitakse kõrgete kohtade tulemused reeglina heade ratturi taustaga võistlejate vahel. Kui arvestatakse aga lihtsalt aega, siis läheb ratturitel nt. sõudjatele vastu saamuseks väga raskeks, kuna viimased reeglina kaalult palju raskemad ja lisaks veel väga hea treenitusega. Ning lisaks veel, on ka distantside pikkused vägagi sarnased sõudeetappide ajaliste pikkustega.
Selle hooaja (nagu ka eelmise) üldvõitja Indrek Vait on samuti sõudja taustaga, kuid suviti tegeleb ka rattaspordiga (eraldistart)

Saksa Automaatika ProTeamist on sel sarjal pea alati osalenud Rivo Pajur, kes sel hooajal saavutas üldarvestuses II koha ja Sen2 vanuseklassis võidu.

TULEMUSED