Meeskond ja naiskond Vana-Aasta jooksul

DSC_4278

20. detsember korraldas spordiklubi Stamina traditsioonilise Vana-aasta jooksu. Kõvemad jooksusõbrad võtsid ette maratoni distantsi, kus tuli läbida 5x 8,44km pikkust ringi. Lisaks oli veel kavas ühe ringi jooks, ning 5 liikmeliste meeskondade maraton, kus iga liikme panuseks oli 1 ring. Ilm oli tegelikult selline, et oleks vabalt võinud joosta ka üleni lühikeses, aga no detsember ju…Maratoni ja teatemaratoni jooksjad said esimesel paaril tunnil joosta kergema vihmaga. Õnneks oli alla tuleva vee temperatuur veidi jahedam, kui välistemperatuur (ca. 10 kraadi) ja päris hauduma keegi läinud.

Sel aastal oli Vana-Aasta jooksul ka heategevuslik külg – kevadisel rattavõistlusel õnnetult kukkunud Aivo Liksori taastusravi sai siit hea süsti, sest üleskutse läks spordisõpradele südamesse ja osalema tuli väga palju jooksuhuvilisi, ning veel rohkem neid, kel soov Aivo paranemisse omapoolne panus anda!
ERR lugu Aivost SIIN

Kohal oli ka Opel Thule ProTeam kahe tiimiga ning üksi käis 8,44km. jooksmas veel Paul Kesa (135. koht)
Meeste tiimis jooksid: Oliver Öpik, Allan Aulik, Karl Pae, Joonas Maanurm ja Rivo Pajur (16. koht)
Naiskonna moodustasid: Perit Post, Liisa Ehrberg, Marianne Palusoo, Karin Kriis ja Eve Laas (63. üldkoht ja 10. koht naiskondade arvestuses)