Liisale ja Ivole EMV eraldistardist pronks medalid

EMV TT
21. juuni toimusid Lähtes Eesti meistrivõistlused eraldistardis. Võistlus toimus ühe tagasi pöördega, mida eliidi sõitjatel tuli läbida kaks korda. Minnes oli rada profiililt langev ja suhteliselt tugev tuul veel samuti lisa andmas. Peale tagasipööret aga kõik muutus. Tuul vastu ning raja profiil samuti tõusev.

Meeste absoluudi üldarvestuses vormistas võidu Silver Mäoma (TÜASK), teisene tuli üle joone Gert Jõeäär (CFC) ja kolmandana Norman Vahtra (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Ivo Suur (Saksa Automaatika ProTeam) saavutas Meeste Eliidi vanuseklassi III koha.

Naiste Eliidi klassis võidutses Liisi Rist (Hawaii Express), Mari-Liis Mõttuse (Haanja Rattaklubi) ja Liisa Ehrberg (Saksa Automaatika ProTeam) ees.

Foto: Tarmo Mõttus

TULEMUSED