Esimene start Prantsusmaal.

Hei!

Tegin pühapäeval 15.03 oma esimese võistluse see hooaeg. See oli Prantsusmaal Chamberys. Võsitluse nimi oli GP de Chambery Prantsuse Karika esimene etapp. 88 kmi ja 11 ringi. Rada oli tehniline. Kurvid ja üks normaalne tõusuke ka ikka. Pikk tõus ei olnud, üle 500m äkki aga kui 11 korda seda võtta siis lõpuks oli jalg ikka jube tühi. Ja pluss need kurvid, kus peab pidurdama ja jälle hoo üles võtma.
Stardis oli jube palju sõitjaid. Üle 100 kindlasti. Nii kui pauk käis, anti kohe täiega minna ja nii terve sõit peaegu. Üks ring oli kus võeti veits leebemalt. Keskmine kiirus tuli üle 40 km/h natuke.
Ilm oli jube külm. Sõitsin täitsa termopükstega ja pika särgiga. Enne starti ja stardis ainult lõdisesin. Enestunne oli selline väsinud. Lihased olid valusad ja ei olnud selline hea tunne. Kuna ma teen praegu suhteliselt palju trenni siis polnud võstluseks suutnud täitsa ära taastuda.
Lõpetasin võistluse esimeses pundis, mis lõpuks oli täitsa väikseks jäänud. Finisheerida ma ei jaksanud, kuna finish oli mäe peal, siis minu jalad olid igatahes täitsa tühjad selleks ajaks. Samuti olin ma halva possa peal. Enne tõusu oli peaaegu tagasikeeramise kurv ja tõusule läksin viimaste seas. Kohaks sain kirja 29. ja kaotus võitjale 7 sek.
Tulemusi saab vaadata SIIT