Liisa Eesti meister grupisõidus

Liisa, EMV grupisõit
Selle aasta Eesti Meistrivõistlused maantee grupisõidus toimusid 1. juulil Otepääl, kuhu oli maha märgitud ca. 16,5km pikkune ring. Tõuse ja laskumisi ning keerutamisi mahtus ringi peale ohtralt.

Saksa Automaatika ProShop tiimist Liisa Ehrberg tegi enne viimasele, viiendale ringile minekut otsustava rünnaku finišeeris naiste absoluudi esimesena edestades jälitajaid Kelly Kalmi ja Mathilde Manuela Nigul ees 2 minutiga.

Kristo Sepp sõitis 99km distantsil välja 19. koha.

Ilm oli võistluspäeval heitlik ja paljud võistlejad kasutasid sõidu ajal veste, et mitte päris ära külmuda, mis said saatuslikuks meie klubist Joonas Maanurmele ja Kaspar Neemestole – nimelt, ei tuvastanud kohtunikud võistlusnumbrit korrektselt ja tulemust ei arvestatud.

TULEMUSED