Alpi Eesti jätkab ProKlubiga koostööd!

Alpi Eesti jätkab ka 2023 aastal meie tiimiga koostööd,  see saab olema juba 7. hooaeg!

Kes on Alpi Eesti ja millega tegelevad:Allalaaditud fail
ALPI Eesti on asutatud 2006. aastal ALPI kontserni tütarettevõttena.
ALPI kontsern, lühend  asutajate perenimedest Albini & Pitigliani, on esindatud kõigil kontinentidel.
Enam kui 70 aastaga on ALPI kasvanud globaalseks ettevõtteks konkurentsitihedal transpordi- ja logistikaturul. ALPI ülemaailmses organisatsioonis töötab üle tuhande inimese.

ALPI kontsern on perekeskne, hooliv ja sõbralik. Kõik need omadused on seotud professionaalse klienditeenindusega. Peab kinni kokkulepetest, tähtaegadest ja nõuetest ning vastutab oma lubaduste ja tegude eest. Teenindab oma kliente, rakendades parimat maantee-, mere – ja õhuvedude ning laologistika praktikat ning ülemaailmset kogemust. Koostöö nendega toob kaasa rahuolu ja kindluse, et tarned jõuavad õigel ajal kokkulepitud kohta. ALPI on vastutustundlik ettevõte: ALPI HOOLIB!

Alpi Eesti toetus meie klubile on viimasel seitsmel aastal olnud meie klubi tegevustele suureks abiks.
Tänu nendele oleme saanud toetada nii mõndagi noorsportlaste tema teel tippu ja nii mõndagi tippsportlast tema vaevarikkal teekonnal. Nende toetuse arvelt oleme saanud soetada varustust ja saanud osaleda nii mõnelgi võidukal võistlusel.